CZAS DOSTAWY

Na stronie z opisem produktu podana jest informacja o przewidywanym czasie dostawy. W naszym sklepie produkty mogą mieć następujące opisy dostępności:Ważne:

- Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostarczenie przesyłki (zwykle 1 dzień). Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę. Usługa jest dodatkowo płatna.

- Przy zakupie produktów z różną dostępnością czas wysyłki kompletnego zamówienia będzie odpowiadał najdłuższemu podanemu terminowi.

- Może się zdarzyć że zanim Państwa zamówienie zostanie zweryfikowane przez obsługę sklepu produkt zostanie sprzedany innemu klientowi.

- Przy finansowaniu zakupów poprzez system ratalny należy doliczyć czas potrzebny na formalności związane z weryfikacją i podpisaniem umowy z OPERATOREM SYSTEMU RATALNEGO. Czas ten określany jest przez wybranego operatora.

- O precyzyjny czas realizacji zamówienia zawsze można indywidualnie zapytać sprzedawcę np. w chwili potwierdzania przez niego zamówienia, telefonicznie lub e-mail`em. Istnieje możliwość obserwacji, co dzieje się z zamówioną przesyłką w "Panel Klienta" -> zakładka "Twoje Zamówienie" (opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych klientów).